Підписали договір із підрядною організацією на будівництво

12/09/2023/

Сьогодні ми підписали договір на виконання робіт “під ключ” по будівництву нашого прихистку. Оскільки ТТ хотів, щоб цей прихисток був у форматі A-frame, то і наш проект розроблений у відповідності. Для його зведення ми вирішили звернутись до професійної організації каркасного будівництва. Чесно кажучи, знайти відповідальних підрядників, які б виконали ці роботи у таких складних умовах майже на вершині гори за оптимальну вартість, то було нелегке завдання. Виклики війни навіть у сфері будівництва теж відчуваються.. 

 

Але! Ми їх знайшли. Компанія "House group" погодилась долучитись до нашого соціального проекту із важливою місією. Сьогодні ми підписали офіційний договір на загальну суму в 797 807 гривень. За умовами договору в цю суму входять усі роботи, усі матеріали (окрім вікон, дверей та підлоги), транспортування до с. Коростів, технагляд, фундамент (геошурупи), використання техніки. За нами залишається логістика всіх матеріалів з села Коростів на гору, логістика майстрів під час будівництва від місця проживання до будови, інформаційне ознакування, санітарні моменти. 

 

Таким чином, із моменту підписання договору та внесення 80% авансу підрядник розпочав закупівлю усіх матеріалів, так щоб під час “бабиного літа” з 29.09 розпочати будівництво! Маємо надію, що погода цьому сприятиме, і ТТ з небес допоможе) 

 

Окремо хочемо зазначити, що компанія “Екран-Вікносвіт” зголосилась виготовити нам усі вікна та двері безкоштовно, а КП “Галсільліс” за сприяння Львівської обласної ради та Ростислава Добоша, надасть близько 4 куб.м.  струганого дерева безкоштовно.

 

Так багато людей нам допомагає та довіряє для вшанування пам'яті Тараса, дякуємо всім! 

Уже зовсім скоро будемо кликати допомагати із транспортуванням матеріалів на гору. 

 

photo1694542450.jpg

Контакти

Маєте ще ідеї або потребуєте більше інформації - звертайтесь:

 

Координаторка проекту -пл.сен.  Юлія Гвоздович, ЧХ

julia.hvozdovych@gmail.com

+38 (093) 46-251-46

 

Морське пластування в Україні: 

facebookinstagram